Wiosenny Turniej Piłki Nożnej – TKKF Winogrady

wtorek, 06 czerwca 2017

W dniu 31 maja  br. na ośrodku  TKKF-Winogrady został rozegrany Wiosenny Turniej Piłki  Nożnej  dla dzieci ze Szkół Podstawowych m.Poznania. W zawodach wystartowało osiem  drużyn, w tym dwie  ze szkoły  nr 35.  Ostatecznie zespół złożony z uczniów klas (5-6) w  składzie: Wojtkowiak Kamil, Dudziński Adam, Karymow  Wojciech,  Różycki Piotr, Nawrocki Olgierd, Strabel Patryk i Żyjewski Mateusz zajął trzecie miejsce pokonując nieznacznie drugi zespół ze SP-35 w składzie (Sędziak Bartosz, Talarek Mikołaj, Kociemba Mateusz, Piwowar Stanisław,  Stachowiak Jakub, Mierzwicki Jakub i Szczepankiewicz Konrad w rzutach karnych. Drugi zespół  zajął w klasyfikacji zawodów 4 miejsce. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali od organizatorów drobne nagrody rzeczowe. Trzy pierwsze drużyny otrzymały medale, dyplomy i puchary. Zawody przebiegały w miłej sportowej atmosferze i gorącym dopingu zgromadzonych kibiców.

Więcej zdjęć znajdziecie w Galerii