Aktywne Morasko! Poznański Budżet Obywatelski

środa, 15 maja 2019

Z radością informujemy, że na terenie naszej szkoły realizowany będzie jeden ze zwycięskich projektów w ramach głosowania w Poznańskim Budżecie Obywatelskim na 2019 rok. Projekt „Aktywne Morasko szansą na lepszą przyszłość!” zakłada organizację powszechnych, darmowych treningów oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców zamieszkujących nasze miasto w obrębie Moraska, Naramowic, Radojewa oraz Umultowa.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne, w których będą mogli brać udział uczniowie naszej szkoły, to bezpłatna animacja czasu wolnego dla młodych ludzi, która odbywa się w czasie wolnym od nauki, w oparciu o bazę sportowo rekreacyjną. Na boiskach przyszkolnych w rejonie w/w dzielnic królować będzie różnorodna aktywność fizyczna wolna od używek, nudy i wszechobecnych smartphonów. Atrakcyjne zajęcia na boisku osiedlowym z dużą dawką ruchu, będą doskonałą ofertą darmowych zajęć dodatkowych dla coraz mniej aktywnych dzieci.

Szczegóły projektu realizowanego w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Kobiet Dbamy o Mamy dostępne są na stronie internetowej programu aktywnemorasko.pl, a także wśród projektów dzielnicowych na stronie internetowej PBO2019

(https://pbo2019.um.poznan.pl/i/pbo-2019/proposal/356-Aktywne_Morasko_szans%C4%85_na_lepsz%C4%85_przysz%C5%82).

Plan zajęć:

http://www.aktywnemorasko.pl/grafik-zajec/

W razie pytań czy wątpliwości służymy pomocą, ze sportowym pozdrowieniem

Zespół projektu Aktywne Morasko   aktywnemorasko.pl    nr tel. 532 935 907