Bajkowy Pokaz Mody

sobota, 28 kwietnia 2018

Dnia 24 kwietnia 2018 r. wzięliśmy udział w konkursie pt.„Bajkowy Pokaz Mody”, który odbywał się w Zespole Szkół Odzieżowych im. Władysława Reymonta w Poznaniu.

Celem konkursu było rozbudzanie pasji czytelniczych, stworzenie interesującego przebrania wybranej postaci z baśni lub legendy polskiej i przedstawienie wykreowanego stroju. W konkursie brało udział wiele poznańskich szkół podstawowych. Naszą szkołę  reprezentowały  uczennice z  klas I – III.

Na wybiegu pojawiło się mnóstwo postaci baśniowych i legendarnych. Jednak to nasze reprezentantki Zosia Rzepka i Ania Zakrzewska z kl.IIIa  za postacie Poznańskich Koziołków otrzymały nagrodę publiczności, a Łucja Słomińska z kl. Ia zajęła II miejsce. Równie ciekawie wyglądały pozostałe nasze uczennice.