Bieg Wilcza Mila

czwartek, 28 września 2017

W dniu 15 września br. rozegrany został po raz osiemnasty bieg uliczny  Wilcza Mila. W zawodach wystartowała młodzież  poznańskich  szkół. Znakomicie  spisała się reprezentacja naszej  szkoły ,swój bieg  wygrała Gabriela Herkowiak a jej brat Oliwer zają  trzecie miejsce.  Nie udało się  Wojtkowi  Karymow wygrać  po raz trzeci pod rząd tych zawodów , walczył bardzo dzielnie  na całym dystansie ale  na finiszu  przeciwnik okazał się minimalnie lepszy. Całej grupie uczniów (Talarek Mikołaj, Wojtkowiak Kamil, Maciejewski Jakub, Miedziarek Dominik, Pawlik Oliver, Czapski Antoś, Wadowski Adrian, Sędziak Bartosz, Różycki Piotr, Szczepankiewicz Kondrat, Wojtkowiak Kamil i Kozłowski Jakub) serdecznie dziękuję za zaangażowanie i osiągnięte wyniki. W dniu 29 bm. zostanie rozegrany Ogólnopolski Bieg Chrobrego będzie okazja do  powtórnego udziału i poprawienia już osiągniętych wyników.

Opiekun  Grzegorz Nowak