Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Osiągnięcia naszych uczniów

Zwycięstwo w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt

W dniu 20 kwietnia 2022 w szkole podstawowej nr 51 w Poznaniu, odbył się finał IMS dziewcząt w koszykówce. Ze złotego medalu na koniec rozgrywek mogły się cieszyć nasze uczennice SP 35, które bezapelacyjnie pokonały swoje przeciwniczki z SP 18 71:12. Obszerną relację możecie zobaczyć na facebooku Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Judo

9 kwietnia uczniowie szkół podstawowych z całej wielkopolski rywalizowali o medale reprezentując barwy swojej w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Judo.
Dzięki codziennej pracy i wytrwałości podczas treningów nasi uczniowie wywalczyli miejsca na podium.
Zbyszek Stankieiwcz – 1 miejsce Maciek Wodnicki – 2 miejsce Mikolaj Grzelachowski i Leon Jankowiak – 3 miejsce
Gratulujemy naszym judokom!!!

Za nami zakończony sukcesem IX finał wielkopolskiego konkursu matematycznego dla grup szkolnych KOALA

Nasza drużyna „BIG brains” w składzie: Emilia Dalemba klasa 8c, Ewa Kinoszewska klasa 8d, Natasza Krzymińska klasa 8c i Mikołaj Piotrowski klasa 8a, wygrała IX Drużynowy Konkurs KOALA.

Na wszystkich etapach konkursu nasi uczniowie wykazalisię ogromnymi umiejętnościami z zakresu matematyki i algorytmiki, które są kluczem do technologii XXI wieku. Dnia 1 kwietnia „BIG brains” zajęli I miejsce w finale IX edycji konkursu, który odbył się w LO nr 5 w Poznaniu, wygrywając „mecz finałowy” 23:12:1.

Relacja organizatorów finału: http://www.vlo.poznan.pl/page.php/1/1/show/000477/

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów😊

Nasza uczennica laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Z radością informujemy, że Ewa Kinoszewska, uczennica klasy 8d, znalazła się w gronie laureatów Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego! Ewa na wszystkich trzech etapach konkursu wykazała się ogromną wiedzą i umiejętnościami z biologii, zdobywając w finale 98% punktów. Gratulujemy Ewie i życzymy dalszych sukcesów😊

Nasza uczennica laureatką Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Z radością informujemy, że Emilia Dalemba, uczennica klasy 8c, znalazła się w gronie laureatów Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego! Emilia na wszystkich trzech etapach wykazała się ogromną wiedzą i umiejętnościami z fizyki zdobywając w finale 98% punktów, co było drugim wynikiem etapu wojewódzkiego.

Gratulujemy Emilii i życzymy dalszych sukcesów😊

Mistrzostwa Wielkopolski w Judo

Miło nam poinformować, że Adam Goszczyński, uczeń klasy 6B, wywalczył brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski w judo. Adam reprezentuje UKS „Fox judo” Łokietek, który działa w naszej szkole. Gratulujemy!

Mosina Cup 2022 – Karate

W niedzielę, 13.03.2022 odbył się Turniej Młodych Talentów „Mosina Cup 2022”  W zawodach uczestniczyły dzieci z całej Wielkopolski. Z dumą informujemy, że zawodnicy klubu karate z naszej szkoły zdobył kilka medali. Klub reprezentowali m.in. Zofia Szyjkowska, Piotr Jursza, Ryszard Zakrzewski, Wiktor Jabłoński i Jakub Mierzwicki.
Pełna fotorelacja znajduje się pod adresem: www.facebook.com/dynamic.naramowice/

Kilka chwil z naszego życia