Kadra

KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 35 ROK SZKOLNY 2018/2019

L.p. Nazwisko i imię Stopień awansu zawodowego Nauczany przedmiot Wychowawstwo
1 Zielińska-Wachowiak Jolanta nauczyciel dyplomowany matematyka, świetlica dyrektor
2 Kałużna Honorata nauczyciel dyplomowany psycholog wicedyrektor
3 Norman Katarzyna nauczyciel dyplomowany  informatyka, wychowanie w świetlicy szkolnej wicedyrektor
4 Adamczewska Zofia nauczyciel mianowany edukacja wczesnoszkolna I A
5 Bugaj Anita nauczyciel kontraktowy język polski IV B
6 Buziak Katarzyna nauczyciel dyplomowany język polski, wychowanie w świetlicy szkolnej VI A
7 Chodorowska Małgorzata nauczyciel mianowany edukacja wczesnoszkolna II A
8 Chwojnowska Sylwia nauczyciel stażysta wychowanie w świetlicy szkolnej
9 Dąbrowski Robert nauczyciel mianowany wychowanie fizyczne IV D
10 Foltyniewicz Małgorzata nauczyciel mianowany edukacja wczesnoszkolna, wychowanie w świetlicy szkolnej II B
11 Grzegorek Elżbieta nauczyciel dyplomowany religia, wychowanie do życia w rodzinie
12 Hoffmann Marlena nauczyciel kontraktowy religia
13 Jańczyk Roman nauczyciel stażysta zajecia sportowe w oddziałach sportowych-chłopcy
14 Jaskulska Małgorzata nauczyciel mianowany edukacja wczesnoszkolna III C
15 Kamińska Agnieszka nauczyciel kontraktowy język polski V B
16 Kamińska Ewa nauczyciel mianowany język angielski
17 Kiłyk Iwona nauczyciel dyplomowany edukacja wczesnoszkolna I D
18 Koszewska-Małek Magdalena nauczyciel dyplomowany wychowanie fizyczne VII B
19 Kotlarek Ewa nauczyciel dyplomowany matematyka, chemia, wychowanie w świetlicy szkolnej VI C
20 Krawczak Katarzyna nauczyciel dyplomowany edukacja wczesnoszkolna, wychowanie w świetlicy szkolnej II D
21 Krieger Mariola nauczyciel dyplomowany informatyka, matematyka VI B
22 Krygier Patryk nauczyciel kontraktowy język hiszpański
23 Krzymińska Edyta nauczyciel dyplomowany matematyka, fizyka IV A
24 Kwaśniewska Bogumiła nauczyciel dyplomowany nauczyciel-bibliotekarz
25 Lackowski Tomasz nauczyciel mianowany plastyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa IV C
26 Lubelska Katarzyna nauczyciel dyplomowany plastyka
27 Łabędzka-Chojnacka Małgorzata nauczyciel dyplomowany wychowanie fizyczne, zajecia sportowe w oddziałach sportowych-dziewczęta VI D
28 Maćkowiak Ewa nauczyciel mianowany edukacja wczesnoszkolna
29 Magdziarek Małgorzata nauczyciel mianowany edukacja wczesnoszkolna I B
30 Maluśkiewicz-Kostecka Irena nauczyciel dyplomowany język polski, informatyka
31 Imbryczkowska Monika nauczyciel kontraktowy edukacja wczesnoszkolna I C
32 Mielcarek Maria nauczyciel dyplomowany wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
33 Niemczewska Elżbieta nauczyciel dyplomowany przyroda, biologia
34 Nowak Grzegorz nauczyciel dyplomowany wychowanie fizyczne
35 Nowakowska Dominika nauczyciel mianowany język angielski VIII A
36 Nycz-Michałowska Daria nauczyciel kontraktowy język angielski
37 Otuszewska Marta nauczyciel kontraktowy język angielski V A
38 Panowicz Monika nauczyciel mianowany matematyka IV E
39 Rejewska Katarzyna nauczyciel mianowany język angielski
40 Rędzio Anna nauczyciel mianowany wychowanie w świetlicy szkolnej
41 Robak Paulina nauczyciel kontraktowy wychowanie fizyczne, zajecia sportowe w oddziałach sportowych-chłopcy IV F
42 Ryś Jolanta nauczyciel mianowany edukacja wczesnoszkolna III B
43 Siepka Weronika nauczyciel kontraktowy muzyka, wychowanie w świetlicy szkolnej
44 Sikora Julita nauczyciel kontraktowy wychowanie w świetlicy szkolnej
45 Sroka Magdalena nauczyciel stażysta historia, wos
46 Stachowiak Irena nauczyciel kontraktowy matematyka, technika V E
47 Starzak Ola nauczyciel dyplomowany doradztwo zawodowe
48 Stępka Grażyna nauczyciel dyplomowany pedagog
49 Sztajer Hanna nauczyciel kontraktowy język angielski, etyka V C
50 Szymoniak Jolanta nauczyciel dyplomowany język polski V D
51 Święcicka Izabela nauczyciel kontraktowy edukacja wczesnoszkolna
52 Świętek Celestyna nauczyciel mianowany religia
53 Walczak Irmina nauczyciel dyplomowany przyroda, geografia, wychowanie w świetlicy szkolnej VII A
54 Walkowiak Monika nauczyciel kontraktowy język polski, wychowanie w świetlicy szkolnej
55 Wegner Romualda nauczyciel dyplomowany edukacja wczesnoszkolna, wychowanie w świetlicy szkolnej III A
56 Wirkus Marta nauczyciel dyplomowany język niemiecki, wychowanie w świetlicy szkolnej
57 Wróblewska-Karpińska Alicja nauczyciel dyplomowany historia, wychowanie w świetlicy szkolnej
58 Zieliński Piotr nauczyciel kontraktowy edukacja wczesnoszkolna, wychowanie w świetlicy szkolnej II C
59 Zielonacka Aneta nauczyciel kontraktowy psycholog
nauczyciele dyplomowani 25
nauczyciele mianowani 15
nauczyciele kontraktowi 16
nauczyciele stażyści 3
razem 59