Konkurs fotograficzny – Bałwanek

środa, 01 lutego 2017

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Tegoroczna zimą okazuje się zimą prawdziwą. Obecność śniegu skłania do świetnej zabawy. Wykorzystajmy wakacyjny czas. Jedną z czynności, na które w taką pogodę znajdujemy czas jest lepienie bałwanów. Ich czas istnienia jest niestety krótki, trwa do najbliższej odwilży. Dajmy im zatem szansę „pożyć” w naszej pamięci nieco dłużej. Weźmy udział w Szkolnym Konkursie Fotograficznym BAŁWANEK 2017. Konkurs trwa od 17 stycznia do 15 lutego 2017 roku. Regulamin konkursu w załączniku. Zapraszamy również wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do głosowania. Głosować można od 16 do 22 lutego 2017.  Każdy może oddać jeden głos.

                Znając kreatywne podejście szkolnej społeczności  do różnych twórczych zadań, oczekujemy na liczny udział w konkursie i przesłanie wielu wspaniałych prac.

Szkolny konkurs fotograficzny Bałwanek 2017 – regulamin