Mistrz Pięknego Czytania

piątek, 25 maja 2018

Dnia 22 maja br. odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA, w którym udział wzięli  uczniowie klas I – III. Zgłosiło się do niego 20 uczniów, którzy czytali najpierw fragment przez siebie przygotowany, a następnie tekst przygotowany przez jury. Jury oceniało płynność/tempo, interpretację, dykcję oraz ogólny wyraz artystyczny czytanego fragmentu.

Tytuł  MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

w kategorii klas I  zdobył Oskar Woźniak z kl.Id

w kategorii klas II  zdobył Jan Stankiewicz z kl.IIc

w kategorii klas III  zdobył Mateusz Maj z kl. IIIb

Dyplomy oraz nagrody- niespodzianki zostały uroczyście wręczone przez Panią Dyrektor. Laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział. Zdjęcia uczestników znajdziecie w Galerii