wtorek, 11 października 2016

W imieniu Rady Osiedla Naramowice składam serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom i Nauczycielom, który wzięli udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu festynu NARAMOWICKIE POŻEGNANIE LATA w dniu 1.10.2016 r.

Ciasta upieczone przez Rodziców (21 rodzajów – blaszek) i serwowane przez Nauczycieli, przyniosły dochód, który zasilił fundusze Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1.

Wyrażam także podziękowania Rodzicom i Nauczycielom, którzy wzięli czynny udział w organizacji i przeprowadzeniu Dni Francuskich w ZS-P nr 1 – 6,7.10.2016 r. Dziękuję za upieczenie i przygotowanie smakołyków kuchni francuskiej, druk plakatów, wystrój budynku Zespołu oraz auli, w której odbywał się koncert zespołu z Marsylii.

Mam nadzieję, że Festyn i Dni Francuskie przyczyniły się do konsolidacji środowiska lokalnego oraz miłego, pożytecznego, edukacyjnego, a przede wszystkim  rodzinnego spędzenia wolnego czasu przez mieszkańców Naramowic.

Jolanta Zielińska-Wachowiak

dyr. ZS-P nr 1 w Poznaniu