Projekt „Poznań uzależniony od profilaktyki” – konkurs wygrany!

poniedziałek, 10 grudnia 2018

Uczniowie klasy VIII A przystąpili do projektu pod patronatem Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMP, który rozpoczął się obejrzeniem w Teatrze Muzycznym w Poznaniu spektaklu pt. „Footloose” w kwietniu 2018 r.
W roku szkolny 2018/2019 uczniowie uczestniczyli w następujących spotkaniach w ramach projektu:

Lekcja terapeutyczno-profilaktyczna w szkole;
Lekcja tańca w szkole;
Pogadanka ze Strażą Miejską i Policją;
Lekcja wychowawcza – połączona z ewaluacją projektu.
W ramach projektu grupa uczniów przystąpiła do konkursu ogłoszonego przez Teatr Muzyczny w Poznaniu. Uczniowie stworzyli videoklip do utworu z musicalu „Footloose,” za który otrzymali GŁÓWNĄ NAGRODĘ w kategorii VIDEOKLIP i otrzymali wspaniałe nagrody, które zostały wręczone na uroczystej Gali z okazji zakończenia KONKURSU w dniu 21 listopada 2018 r. w Auli Artis. Całą uroczystość wręczenia nagród uświetnił zespół AUDIOFEELS.
Laureatami nagrody są:
Filip Budny, Krzysztof Kałużny, Olgierd Nawrocki, Patryk Strabel, Michał Ratajczak, Piotr Reich, Julia Tomczak, Nadzeya Yurevich, Nadia Kowalak

WIELKIE GRATULACJE !!!