NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ PIERWSZEJ I CZWARTEJ – AKTUALIZACJA

niedziela, 11 kwietnia 2021

Serdecznie zapraszamy do przeżycia sportowej przygody razem z nami !!!

W ramach klasy sportowej zapewniamy:

–  dodatkowe 3 zajęcia sportowe wkomponowane w planie lekcji szkolnych

–  wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz bazę sportową wyposażoną w nowoczesny sprzęt

–  wychowanie uczniów w duchu sportowym, kształtowanie osobowości, umiejętność współpracy w grupie,
naukę zasad fair-play,  samodyscyplinę, gry i zabawy ruchowe z elementami koszykówki

–  wyjazdy na turnieje i obozy sportowe

–  udział w eventach, półkoloniach, rozgrywkach szkolnych i klubowych

współpracę z klubami AZS Poznań i MKK Pyra Poznań – poznanie znanych sportowców

Wszelkich informacji udzielają trenerzy:
Małgorzata Łabędzka – trenerka dziewcząt – tel. 730-376-730
Paulina Robak – trenerka chłopców – tel. 726-416-975

Terminy oraz sposób realizacji naboru może uleć zmianie w związku z obostrzeniami dot. COVID19.

REKRUTACJA DO KLASY SPORTOWEJ PIERWSZEJ I CZWARTEJ TRWAJĄ ODPOWIEDNIO DO 16.04.2021 ORAZ  23.04.2021 !!!

Informujemy, że rekrutacja do klasy sportowej będzie się odbywać na podstawie deklaracji przystąpienia do klasy sportowej. W tym celu należy pobrać dokumenty ze strony internetowej szkoły. Dokumenty znajdują się w zakładce DLA RODZICÓW -> DOKUMENTY SZKOLNE -> REGULAMIN ODDZIAŁU SPORTOWEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 35 (na samym dole regulaminu znajdują się dwa druki do wypełnienia). Wysyłamy również odnośnik do linku: http://sp35poznan.pl/dokumentyszkolne/.

Dokument mogą Państwo pobrać też tutaj: REGULAMIN ODDZIAŁU SPORTOWEGO SP35 (na samym dole regulaminu znajdują się dwa druki do wypełnienia)

Wypełnione dokumenty proszę wysłać na adres Pani Pauliny Robak, która będzie koordynowała przebieg rekrutacji paulina.robak93@wp.pl do 16.04 2021 (KLASY PIERWSZE) ORAZ 23.04.2021 (KLASY CZWARTE).

Informacja dla rodziców – nabór do klasy 1 sportowej
Informacja dla rodziców – nabór do klasy 4 sportowej