Stypendiada Wczesnoszkolna

wtorek, 03 stycznia 2017

W dniach 5, 7, 8 i 15 grudnia br. 69 dzieci z klas II i III wzięło udział w ogólnopolskim konkursie Stypendiada Wczesnoszkolna. W skład całej stypendiady wchodziło 7 różnych konkursów – czytelniczy „Abecadło” , ortograficzny „Ortografek”, matematyczny „Plusik” i 4 plastyczne – Pocztówka Mikołajkowa, Laurka na Dzień Babci i Dziadka, Walentynka, Suknia Księżniczki/Strój Rycerza. Każde z dzieci mogło wziąć udział w maksymalnie 4 konkurencjach. Ośmioro dzieci zmierzyło się z 4 konkursami, dziewięcioro wzięło udział w 3 konkursach, osiemnaścioro dzieci zmierzyło się z 2 konkursami, a 34 uczniów wybrało jeden konkurs. Na wyniki czekamy do lutego i życzymy wszystkim naszym uczniom jak najlepszych rezultatów. Dziękujemy jednocześnie za odwagę i reprezentowanie naszej szkoły oraz zachęcamy wszystkich do brania udziału w kolejnych konkursach.

Zofia Adamczewskastypendiada

Bogumiła Kwaśniewska