Wieczór z Wyobraźnią – zapraszamy

czwartek, 24 listopada 2016

wieczor-z-wyobraznia

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami  na wieczór pełen niespodzianek, czyli:

WIECZÓR Z WYOBRAŹNIĄ

 który odbędzie się w piątek 02 grudnia 2016 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Poznaniu, osiedle Władysława Łokietka 104  w godzinach 19.00 do 22.00. Program imprezy nawiązuje do tegorocznego hasła związanego z Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych: Książka to tylko początek… Punktem wyjścia stanie się głośne czytanie  wybranych książek, a następnie rozpoczną się działania artystyczne w formie warsztatów, zabaw ruchowych, związanych z odczytanymi tekstami.  W trakcie imprezy będzie tworzona książka artystyczna po tytułem Chcę Ci powiedzieć, że… .

                Aby móc uczestniczyć w imprezie konieczne jest potwierdzenie uczestnictwa za pomocą formularza zgłoszeniowego, dostępnego tutaj do 28 listopada 2016 roku. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełniony formularz prosimy   o przesłanie pocztą elektroniczną na adres: wieczorzwyobraznia1@op.pl, lub pozostawienie    w sekretariacie szkoły.

Przyjdź, nie będziesz się nudzić!