Wspaniałe wyniki naszych uczniów!

czwartek, 18 lutego 2021

W ubiegłym tygodniu bracia Goszczyńscy – Adam i Tomek brali udział w aż dwóch imprezach sportowych. Obaj uczestniczyli w Ogólnopolskich zawodach Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody, które odbywały się w Sopocie. Tomek był najmłodszym ze startujących  dzieci, ale poradził sobie świetnie, zajął trzecie miejsce w konkursie z oceną stylu jeźdźca. Adam zajął pierwsze miejsce w konkursie z oceną stylu jeźdźca, bardzo wysoko uplasował się także w swoich pierwszych konkursach na dużych koniach – do tej pory startował na kucykach.

Obaj chłopcy zdobyli też złote medale reprezentując mieszczący się w naszej szkole Uczniowski Klub Sportowy „Łokietek” Fox Judo podczas sobotnich Mistrzostw Wielkopolski w trakcie Festiwalu Judo Dzieci. Serdecznie gratulujemy sukcesów!