Zawody biegowe Wilcza Mila!

czwartek, 17 września 2020

Siedmioro naszych uczniów wystartowało 11 września w corocznych zawodach biegowych „Wilcza Mila” o puchar Zbigniewa Orywała. Dystans 1 mili angielskiej nie jest łatwo pokonać, dlatego bardzo cieszy to, żeaż pięcioro z naszych reprezentantów wspięło się na podium! Na najwyższym stopniu stanęli: Julia Sikora (7C), Wojtek Szymczak (7C) i Kamil Kownacki (7D). Drugie miejsce w swojej kategorii zajęła Julia Kotkowiak (8D), a trzecia była Wiktoria Nowak (8D). Ponadto Fabian Piaskowski (7A) był piąty, a Wojtek Nowak z 7 C siódmy.

Okazało się również, że Julia Sikora, mimo iż startowała w najmłodszej kategorii wiekowej, to uzyskała najlepszy czas ze wszystkich startujących tego dnia dziewcząt! Warto nadmienić, że startowały również szkoły ponadpodstawowe, co sprawia, że jej sukces nabiera ogromnego wymiaru.

Julce i pozostałym uczestnikom gratulujemy wspaniałych występów!

Opiekunem grupy był pan Robert Dąbrowski.