Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Dzień bez plecaka

Samorząd Uczniowski dzień 21.03 ogłosił „Dniem bez plecaka”. Tego dnia należało zamienić tradycyjną torbę lub plecak na inne nosidła – kosze, walizki itp. Oczywiście przyjście do szkoły bez plecaka nie zwalniało z zabrania wszystkich potrzebnych tego dnia rzeczy. Nagrodą za te niewygody dla wszystkich było zwolnienie z odpytywania, a najbardziej kreatywne pomysły zostały nagrodzone; dzięki dofinansowaniu z Rady Rodziców zwycięzcy otrzymali bony do Empiku.:

1 miejsce Wiktor Dudek (suszarka na pranie)
2 miejsce Marta Fryska (drabina)
3 miejsce Zuzia Kujawska (parasol)
wyróżnienie Marta Łozińska  (kosz na rolkach)

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Kilka chwil z naszego życia