Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Dzień bez plecaka.

Po raz pierwszy w naszej szkole zorganizowana została akcja „Dzień bez plecaka”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem przynosząc Uczniom wiele zabawy i radości. Inicjatywa polegała na tym, by przynieść niezbędne tego dnia artykuły szkolne w czymś innym niż plecak. Nasza młodzież nie zawiodła i kreatywnie podeszła do tematu. Ich pomysły były rzeczywiście zaskakujące, a niektóre wręcz szalone. Uczniowie widziani byli z walizkami, wózkami sklepowymi i dziecięcymi, szufladami, śpiworami, przeróżnymi transporterami czy chlebakiem. Nagrodą za te niewygody było zwolnienie z odpytywania. Z wśród wszystkich uczestników akcji Samorząd Uczniowski wyłonił piątkę finalistów. I choć sezon grillowy jeszcze w pełni się nie rozpoczął, zwyciężyła Uczennica przywożąc artykuł szkolne w grillu!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomysłowość!

1 miejsce: Natalia Wiaderek 8a (grill na kółkach)
2 miejsce: Zosia Rzepka 7a (sztaluga)
2 miejsce Maksymilian Włoch 8a (podbierak do ryb)
3 miejsce: Zosia Teresiak 5a (deskorolka)
3 miejsce: Adam Karbowski 5b (niemiecka skrzynka)

Kilka chwil z naszego życia