Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Dzień Matki w 1d

Czesław Janczarski „Nasza mama”

Kto się o nas tak troszczy? Najczulej patrzy na nas?

Kto od złych przygód strzeże?

Nasza kochana mama!
Uczyła pierwszych kroków, pierwszych słów nas uczyła.

Każdą łzę nam otarła.

Mamusia nasza miła!

Jak Ci się odwdzięczymy za wszystko, droga Mamo?
Będziemy się starali, kochać Ciebie tak samo!

26 maja obchodziliśmy piękne święto – Dzień Matki. Mamy są jednymi z najważniejszych osób w naszym życiu. W dniu ich święta chcemy im szczególnie podziękować za wysiłek i poświęcenie, jakie wkładają w wychowanie dzieci. Tego dnia wszystkie Mamy powinny być obdarzone szczególnymi dowodami miłości ze strony swoich pociech. I tak też było w klasie 1d, która własnoręcznie przygotowała dla Mam wspaniałe prezenty będące dowodem miłości i wdzięczności za trud wychowania. W naszą pracę włożyliśmy całe swoje serduszka.

Kochane Mamy: żyjcie nam 100 lat w zdrowiu, szczęściu i pomyślności! 

Klasa 1d z wychowawczynią

Kilka chwil z naszego życia