Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Finał Igrzysk Dzieci w koszykówce chłopców – mamy złoty medal!

Finał IGRZYSK DZIECI w koszykówce chłopców???? W dniu 27 lutego 2023 w Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu odbył się FINAŁ Igrzysk Dzieci w koszykówce chłopców. Do turnieju finałowego awansowały 4 najlepsze drużyny z eliminacji: SP 18, SP 35, SP 64 oraz SP 65. Na początek zawodów rozegrano 2 mecze półfinałowe, po czym rozegrano mecze o medale. Wyniki poszczególnych spotkań:I półfinał SP 35 – SP 18 56:14II półfinał SP 64 – SP 65 29:43mecz o III miejsce SP 18 – SP 64 20:39mecz o I miejsce SP 35 – SP 65 49:24

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 65

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w Poznaniu

4 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 18 w Poznaniu

Po ostatnim gwizdku sędziowskim nastąpiło uroczyste zakończenie turnieju z udziałem p. dyrektor SP 35 Honorata Kałużna. „Poznański” Szkolny Związek Sportowy jak co roku przygotował dla najlepszych ekip puchary????, a dla 3 zespołów na podium medale???? oraz pamiątkowe koszulki????. We finałach brali udział zawodnicy trenujący na co dzień w poznańskim klubie sportowym MKK PYRA Poznań, gratulacja dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny. Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkich szkołom uczestniczącym w tegorocznych rozgrywkach Igrzysk Dzieci w Koszykówce chłopców#poznanwspiera

Informacje i zdjęcia zaczerpnięte z https://www.facebook.com/PoznanskiSZS/posts/pfbid0Ji8QN8kP7vcNHh2H8ThnLQ2CkNKHHVoNbka4WZtNkH6vBuBarWuwPzi2za1YHEYNl

Kilka chwil z naszego życia