Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Jesienny Kapelusz – rozstrzygnięcie konkursu

Dnia 3 listopada 2022 roku rozstrzygnięty został konkurs plastyczno-techniczny„JESIENNY KAPELUSZ”.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas 1-3 wraz z rodzinami. Wszyscy wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością, stosując szeroki wachlarz materiałów. Ilość prac przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie kapelusze były piękne i estetycznie wykonane.

Powołana przez organizatorki konkursu Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców oraz wyróżnionych:

1 miejsce: Nicola Zygmaniak, klasa 1B

2 miejsce: Hanna Sienkiewicz, klasa 1A

3 miejsce: Joanna Stankiewicz, klasa 3A

Wyróżnienia:

Nadia Drożdżyńska, klasa 1A

Marcelina Piotrowska, klasa 1B

Antonina Konarzewska, klasa 1D

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodkości, a laureaci nagrody rzeczowe, za które serdecznie dziękujemy naszej szkolnej Radzie Rodziców. Składamy również serdeczne podziękowania Dyrekcji za wsparcie w naszym działaniu. Piękną wystawę prac można było podziwiać w holu szkoły.

Ogromnie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Gratulujemy pomysłowości, zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach i życzymy wielu sukcesów!

Organizatorki: Barbara Śmiłowska i Joanna Tomczak

Kilka chwil z naszego życia