Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Kolędowanie na wieży

„Kolędowanie na wieży” to już coroczna tradycja, odbywająca się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Śpiewamy wspólnie kolędy, wsłuchujemy się w poezję poświęconą temu okresowi i w popołudniowym mroku przygotowujemy się na ten najpiękniejszy, rodzinny czas w roku. Pomimo trudnej sytuacji pandemicznej, klasa 7b i 7c przygotowały kilka kolęd i z powodzeniem umiliły w ten sposób ostatni dzień szkolny, czyli wigilijne spotkania z wychowawcami. Do wspólnego śpiewu dołączyła klasa 5c wraz z wychowawcą Dyr. Piotrem Zielińskim. Choć okoliczności wymusiły zmianę formuły tego wydarzenia, nawet krótkie spotkanie na korytarzu stanowiło przyjemny akcent przedświąteczny.
Wydarzenie przygotowali p. Anita Bugaj i p. Tomasz Lackowski.

Kilka chwil z naszego życia