Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Konkurs czytelniczy

Dnia 10 maja br. w szkolnej bibliotece odbył się konkurs „Zostań Mistrzem Pięknego Czytania”. Celem konkursu była promocja czytelnictwa oraz kształtowanie umiejętności pięknego czytania. Swoje umiejętności prezentowali uczniowie klas II.

Komisja konkursowa nagrodziła spośród uczestników 4 osoby.

 Tytuł Mistrz Czytania  otrzymał Borys Jakubowski z klasy IIa

I miejsce zajęła – Joanna Stankiewicz z klasy IIa

 II miejsce zajęła – Yelyzareta Hrynchak z klasy IIa

III miejsce zajął – Stanisław Tadych z klasy IIb

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplom , książkę i słodkość.. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody pocieszenia.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w  konkursie. Dzieciom życzymy przyjemnej lektury, bo jak powiedziała Wisława Szymborska: „Czytanie książek, to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

Kilka chwil z naszego życia