Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Laureatki Konkursów Wojewódzkich – Brawo Ewa i Emilia!

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Z radością informujemy, że Ewa Kinoszewska, uczennica klasy 8d, znalazła się w gronie laureatów Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego! Ewa na wszystkich trzech etapach konkursu wykazała się ogromną wiedzą i umiejętnościami z biologii, zdobywając w finale 98% punktów. Gratulujemy Ewie i życzymy dalszych sukcesów?

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Miło nam również ogłosić, że Emilia Dalemba, uczennica klasy 8c, znalazła się w gronie laureatów Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego! Emilia na wszystkich trzech etapach wykazała się ogromną wiedzą i umiejętnościami z fizyki zdobywając w finale 98% punktów, co było drugim wynikiem etapu wojewódzkiego. Gratulujemy Emilii i życzymy dalszych sukcesów?

Kilka chwil z naszego życia