Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Lotaryńska 6 – Mikro Dom Kultury

Jak wernisaże to tylko na Naramowicach! W ubiegłą niedzielę ekipa „Studia Fotografii Powtórkowej” zaprezentowała efekt swojej blisko miesięcznej pracy! Na ścianach Mikro Domu Kultury zawisły prace młodych artystek i artystów przedstawiające naramowicką przeszłość w nowych kontekstach i opowieściach. Z dumą informujemy, że wśród autorów zdjęć znalazły się też nasze uczennice: Nadia Zielonacka i Zosia Rzepka. Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zachęcamy gorąco do odwiedzenia Facebooka Lotaryńskiej, z którego zaczerpnęliśmy informacje: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=904602066851611&id=334912147153942

Kilka chwil z naszego życia