Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Międzynarodowy Dzień Muzyki

W Piątek 1.10.2021 z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki w naszej szkole odbył się koncert, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje muzyczne umiejętności. Dzieci z klas 4-7 brawurowo wykonały utwory muzyki klasycznej oraz rozrywkowej, towarzyszyły im instrumenty. Brawo dla naszych zdolnych, młodych instrumentalistów ! ???????? W tym szczególnym dniu, został również rozstrzygnięty konkurs na Najciekawszy Własnoręcznie Wykonany Instrument Muzyczny. Spośród wielu prac konkursowych w wyniku głosowania ogólnego jury postanowiło przyznać trzy nagrody za najciekawsze prace. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, życzymy wielu sukcesów i zapraszamy w przyszłym roku do obchodów Międzynarodowego Dnia Muzyki ????????

Kilka chwil z naszego życia