Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Mikołajkowy Konkurs Składania Robotów

6 grudnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnych Mikołajkowych Zawodach Składania Robotów z projektu Laboratoria Przyszłości w Szkole Podstawowej nr 60 w Poznaniu. Do rywalizacji stanęły dwuosobowe drużyny z klas siódmych i ósmych naszej szkoły i Szkoły Podstawowej nr 60 w Poznaniu.
Uczestnicy mieli za zadanie złożyć robota według instrukcji, w jak najszybszym czasie. W rywalizacji udział wzięło 10 grup. Po krótkim wyjaśnieniu przez nauczyciela, zawodnicy przystąpili do składania robotów. Konkurs przebiegł płynnie. Wszystkie drużyny poradziły sobie bardzo dobrze.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni voucherami do kina. Wszyscy uczestnicy
otrzymali czekoladki.

Nasi uczniowie zdobyli II miejsce z czasem 13 minut 4 sekundy

– Oskar Sowa klasa 8a

– Witold Wróblewski klasa 8a

GRATULUJEMY!

Kilka chwil z naszego życia