Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Mistrz Pięknego Czytania

Jak co roku, w maju zorganizowałyśmy konkurs dla uczniów klas drugich i trzecich „Mistrz Pięknego Czytania”. Zadaniem uczestników było przeczytanie przygotowanego tekstu oraz fragmentu książki, przygotowanej przez organizatorki. Uczestnicy musieli pokonać swoją tremę, związaną z występem publicznym. Zdecydowanie lepiej uczniowie czytali teksty przygotowane w domu. Nowe utwory były dla uczestników sporym wyzwaniem, ale poradzili sobie z nim. W czasie Festynu Szkolnego wręczyłyśmy nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsca, a także upominki i medale dla wszystkich uczestników. Sponsorami nagród była Szkolna Rada Rodziców, której bardzo dziękujemy za wsparcie tego i wszystkich innych konkursów bibliotecznych.

Kilka chwil z naszego życia