Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Nabór do 1 klasy sportowej

Uprzejmie informujemy, że ogłaszamy nabór do pierwszej klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 35 w Poznaniu. W ofercie klasy sportowej dzieci mają ujęte w planie lekcji zajęcia sportowe 7 godzin w tygodniu po 45 minut. Wykwalifikowana kadra trenerska prowadzi dla uczniów gry i zabawy z elementami koszykówki.

Zapraszamy kandydatów do pierwszej klasy sportowej wraz z rodzicami na lekcje pokazową i spotkanie z trenerami na dużej sali gimnastycznej SP35 w dn. 08.04.2024 o 17:15.

Informujemy, że rekrutacja do klasy sportowej będzie się odbywać na podstawie testów sprawnościowych, które odbędą się 15.04.2024 o 17:15 w SP35 (I termin) oraz 17.04.2024 o 16:30 w SP35 (II termin). Na testy należy zabrać deklarację przystąpienia do klasy sportowej. W tym celu należy pobrać dokumenty ze strony internetowej szkoły. Dokumenty znajdują się w zakładce DLA RODZICÓW -> DOKUMENTY SZKOLNE -> REGULAMIN ODDZIAŁU SPORTOWEGO SP35 (na samym dole regulaminu znajdują się dwa druki do wypełnienia).

Serdecznie zapraszamy do przeżycia sportowej przygody razem z nami !!!

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Małgorzata Łabędzka – trenerka  tel. 730-376-730

Kilka chwil z naszego życia