Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Ogród wertykalny już w naszej szkole – brawo Świetliczaki!

Ogród w szkole!
Już jest! Zielony, nietuzinkowy, zrodzony z zaangażowania szkolnej społeczności. To efekt udziału Świetliczaków wraz z opiekunami w projekcie MIASTO MISJA SOLARIS, w którym jedną z głównych nagród był ogród wertykalny. Od września możemy cieszyć się letnim klimatem przez cały rok.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli film przygotowany przez KREJZOLKI KONSTRUKTORKI, biorąc udział w konkursowym głosowaniu, w wyniku którego nasza szkoła zajęła zaszczytne 2 miejsce. Nowy ogród stanowi nie tylko wspaniałe tło, ale polepsza walory powietrza, które wypełnia przestrzeń szkolnego holu, tak chętnie odwiedzanego w trakcie przerw. Jego obecność wyzwala również nowe dydaktyczne możliwości na lekcjach przyrody i biologii. Spotkamy się w jego pobliżu nie raz.

Kilka chwil z naszego życia