Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Podsumowanie Rycerskiego Turnieju Szachowego

Z okazji Dnia Patrona odbył się w naszej szkole Rycerski Turniej Szachowy. Nasi Uczniowie walczyli w trzech kategoriach: I – klasy 1 – 3, II – klasy 4 – 5 i III – klasy 6 – 8. Do walki o tytuł najlepszych szachistów w szkole zgłosiło się 47 zawodników. Rozgrywki odbyły się 06.03 i 07.03. Zawodnicy rywalizowali na elektronicznych zegarach szachowych za pomocą aplikacji komórkowej. Zarówno w młodszej, jak i starszej grupie nie zabrakło emocji i zaciętych pojedynków. To były iście mistrzowskie zagrania. Ostatecznie w najlepszej trójce znaleźli się następujący Uczniowie w poszczególnych kategoriach:

Klasy 1 – 3

  1. Sławomir Pawlak – 3d
  2. Maciej Wysz  – 3c
  3. Adam Wysz – 3c

Klasy 4 – 5

  1. Wojciech Danilewicz – 5d
  2. Pavel Prakapovich – 5d
  3. Dawid Panieński – 5a

Klasy 6 – 8

  1. Adam Karbowski – 7b
  2. Michał Kochański – 7a
  3. Adam Jędrychowski – 8b

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wzięcie udziału i wspaniałą atmosferę podczas rozgrywek. Dziękujemy również Radzie Rodziców za dofinansowanie nagród dla Zwycięzców i słodkiego poczęstunku dla Wszystkich Uczestników.

Kilka chwil z naszego życia