Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Rozstrzygnięcie konkursu – By czytać się chciało, zrób zakładkę wspaniałą

W dniach od 25.04 do 13.05.br.biblioteka szkolna zorganizowała konkurs  dla  uczniów klas I na najpiękniejszą zakładkę do książki.Celem konkursu było rozbudzanie świadomości poszanowania książek, rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych, odkrywanie przez dzieci własnych uzdolnień.

Ostatecznie komisja postanowiła przyznać trzy miejsca i jedno wyróżnienie:

I miejsce – Karolina Vakulenko kl.Ia

II miejsce – Katerina Sliusarenko kl.Ia

II miejsce – Alicja Mikuć kl.Ia

Wyróżnienie otrzymała Patrycja Nowak kl.Ib

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy zwycięstwa!

Kilka chwil z naszego życia