Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Rozstrzygnięcie konkursu – Książka to mój przyjaciel

W dniu 17 maja br. biblioteka szkolna zorganizowała konkurs dla uczniów klas III. Celem konkursu było promowanie ciekawych książek, wykorzystując znajomość poznanych dotychczas przez dzieci lektur oraz ulubionych książek i wierszy. Uczestnicy wykazali się dokładną znajomością lektur  i wierszy poprzez rozwiązanie testu wyboru i zadań o charakterze otwartym.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Wojciech Budzyński kl. 3a

II miejsce – Dawid Panieński kl. 3a

III miejsce – Mikołaj Bojdo kl.3d

Wyróżnienia otrzymali: Natalia Beyl kl.3a; Ania Jędrychowska kl.3b; Laura Kołbik kl.3b;

Marta Nowak kl.3d; Staś Pawlak kl.3d

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy zwycięstwa!

Kilka chwil z naszego życia