Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Rycerski Turniej Szachowy

Z okazji Dnia Patrona odbył się w naszej szkole Rycerski Turniej Szachowy. Nasi Uczniowie walczyli w trzech kategoriach: I – klasy 1 – 3, II – klasy 4 – 6 i III – klasy 7 – 8. Do walki o tytuł najlepszych szachistów w szkole zgłosiło się 63 zawodników. Rozgrywki odbyły się 23.02 i 02.03. Zawodnicy rywalizowali na elektronicznych zegarach szachowych za pomocą aplikacji komórkowej. Zarówno w młodszej, jak i starszej grupie nie zabrakło emocji i zaciętych pojedynków. To były iście mistrzowskie zagrania. Ostatecznie w najlepszej trójce znaleźli się następujący Uczniowie w poszczególnych kategoriach:

Klasy 1 – 3

  1. Antoni Nowak – klasa 2c
  2. Jan Mazanka – klasa 1c
  3. Franciszek Roszkiewicz – klasa 1c

Klasy 4 – 6

  1. Łukasz Wojtkowiak – klasa 6d
  2. Adam Karbowski – klasa 6b
  3. MikalaiVasilishyn – 5a

Klasy 7 – 8

  1. Marcin Dymowski – 8f
  2. Jan Lesiński – 8d
  3. Kajetan Kadziński – 8b

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wzięcie udziału i wspaniałą atmosferę podczas rozgrywek. Dziękujemy również Radzie Rodziców za dofinansowanie nagród dla Zwycięzców i słodkiego poczęstunku dla Wszystkich Uczestników.

Kilka chwil z naszego życia