Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Sukces naszej uczennicy!

Mamy przyjemność poinformować, że nasza uczennica Emilia Ptaszyńska z klasy 8c została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. 

Konkurs jest corocznie dedykowany uczniom starszych klas szkół podstawowych naszego województwa. Wymaga od uczestników szerokiej wiedzy z zakresu teorii literatury oraz znajomości wielu lektur, nie tylko tych obowiązkowych. Przeprowadzany jest w trójstopniowej formule. Emilia okazała się bezkonkurencyjna i awansowała do etapu rejonowego, a następnie bez problemu zagwarantowała sobie udział w finale. 

Ostatni etap odbył się 25 marca br. w jednej z poznańskich szkół podstawowych. Ostatecznie Emilia znalazła się w gronie finalistów oraz zdobyła dodatkowe punkty, które przysłużą się w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

Przygotowaniom przyglądała się, dopingowała i wspierała w nauce p. Anita Bugaj.

Jesteśmy dumni i gratulujemy sukcesu!

Kilka chwil z naszego życia