Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Sportowa Liga Klas – „Cztery ognie”

Mówią, że sport to zdrowie. W naszej szkole bierzemy sobie mocno te słowa do serca i staramy się w różnoraki sposób motywować naszych Uczniów do aktywności sportowej. Między innymi od października rozpoczęliśmy Sportową Ligę Klas, w której klasy na poziomie 4-5 i 6-8 rywalizują ze sobą przez cały rok szkolny w różnych, znanych Uczniom konkurencjach, rozgrywanych na sali gimnastycznej, podczas dużej przerwy. Jedni w tym momencie grają „mecz”, a inni dopingują na balkonie.

Pierwszą konkurencją była gra „Cztery ognie”. W rywalizacji klas 4-5:

1. miejsce zajęła klasa 4B,

2. miejsce 5D a

3. miejsce 5C.

W klasach 6-8 najlepszą okazała się w tej dyscyplinie 6B,

2. miejsce zajęła 6D, a

3. miejsce 6C.

Gratulujemy klasom i życzymy dalszych sukcesów, a Uczniów, którzy zajęli dalsze miejsca życzymy szczęścia i sukcesu w kolejnych rozgrywkach. Od poniedziałku rozpoczynamy rywalizację w grze „Kwadrant”. Oj będzie się działo… ????

Piotr Zieliński

Kilka chwil z naszego życia