Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Turniej chrześcijańskich gier planszowych

22 listopada uczniowie naszej szkoły wyruszyli na turniej chrześcijańskich gier planszowych. Turniej odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Poznaniu.W wydarzeniu braliśmy udział razem z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 60 w Poznaniu. Na miejscu na uczestników czekał poczęstunek i woda, po krótkim ustaleniu w jakich zespołach odbędzie się rozgrywka zawodnicy przystąpili do gry. Rozgrywka przebiegała bardzo spokojnie i w przyjaznej atmosferze choć nie brakowało nieporozumień.Po zakończonych rozgrywkach wróciliśmy bezpiecznie do naszej placówki. Razem ze Szkołą Podstawową nr 60 uzyskaliśmy 10 miejsce, co jak na to że w turnieju brało udział 56 drużyn jest bardzo dobrym wynikiem. Fotorelacja poniżej:)

Kilka chwil z naszego życia