Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Wieczór ze sportem

Pod koniec marca, 24.03.2023r. po raz kolejny, po trzyletniej przerwie z powodu pandemii odbył się w naszej szkole „Wieczór ze sportem”. W trakcie wydarzenia miały miejsce gry i zabawy dla Dzieci i Rodziców, możliwość zmierzenia sobie poziomu tkanki tłuszczowej, rozmowy z dietetykiem, masaże relaksacyjne i twarzy,  pierwsza pomoc, robienie własnoręczne jogurtu, możliwość dołączenia do grupy potencjalnych dawców szpiku kostnego, których ku naszej radości zgłosiło się tym razem 8. Ponadto Rodzice mogli usiąść sobie przy kawie, herbacie i zdrowym lub słodkim poczęstunku podziwiając pokazy taneczne, pokaz karate, pierwszej pomocy. Atmosfera i humory dopisywały. Wszyscy świetnie się bawili. Całość ze sprzedaży ciast, napojów była przeznaczona na organizację Dnia Dziecka w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe tego wieczoru. Dziękujemy Uczniom i Rodzicom, którzy pomogli przy organizacji oraz w pieczeniu ciast na poczęstunek. Do zobaczenia za rok. 🙂

Organizatorzy

Kilka chwil z naszego życia