Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfów

W grudniu klasy 1a, 1b, 2a, 2c, 2d i 3d wybrały się na wycieczkę do Wielkiej Fabryki Elfów. Wrażeń było co niemiara, bo wszyscy przenieśli się do innego świata- świata Wielkiej fabryki Elfów, gdzie magię świąt można odkryć każdym zmysłem !!! Trwały tam intensywne przygotowania do Świąt. Zabawki dla młodszych, zabawki dla starszych – wszystkie Elfy pilnie pracowały, aby zdążyć z produkcją prezentów. Święty Mikołaj też już szykował się do podróży i spędzał ostatnie chwile na odpoczynku, aby nabrać sił do pracy. Elf Kompozytor zaprezentował mu partyturę melodii świąt. Jednak doszło do dramatu– nutki się rozsypały, a Elf nie był w stanie przypomnieć sobie ich kolejności. Czasu było bardzo mało. Całe szczęście Elf nie był sam. Nasi uczniowie wraz z Elfami Przewodnikami ruszyli w poszukiwaniu kolejności nutek w partyturze melodii świąt. Udało się znaleźć wszystkie, dzięki czemu wybrzmiała melodia świąt. To ogromny sukces Elfów, ale także i wszystkich naszych dzieci, ponieważ ocaliliśmy święta, dzięki sile współpracy.

Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom tej wspaniałej wycieczki!!!

Kilka chwil z naszego życia