Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Klasa 2A w świątecznym i tanecznym nastroju:)

Pielęgnowanie w sobie wdzięczności to jeden z najprostszych sposobów na to, aby nasze życie było szczęśliwe i pełniejsze . Umiejętność dostrzeżenia i docenienia tego , co mamy – to niezwykła mądrość, której uczymy się przez całe życie…

W grudniu dzieci z klasy 2A pod opieką Pani Barbary Śmiłowskiej i Pani Renaty Zielińskiej przygotowały niespodziankę swoim Kochanym Rodzicom w postaci świątecznego nagrania. Dzieci były bardzo zaangażowane w to przedsięwzięcie i wszystkim należą się ogromne gratulacje!!! Podziękowania składamy także Pani Magdalenie Depa i Panu Maciejowi Chudemu za montaż nagrania i Panu Krzysztofowi Rybus za montaż dźwięku:)

Występ dzieci jest wyrazem wdzięczności i miłości skierowanej do swoich Rodziców. Te uczucia i wartości mają ogromną moc, dają siłę do działania, są falą pozytywnej energii, która buduje życie każdego z nas.

Przesyłamy serdeczne życzenia na zbliżające się święta wszystkim Rodzicom i Rodzinom naszej szkoły, Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom, życzenia jakże piękne, z wyrazem i przesłaniem, więcej słów tu nie potrzeba…

Życzymy miłego oglądania i wielu pięknych wrażeń i wzruszeń:)

Dzieci z klasy 2 A wraz z Panią Barbarą Śmiłowską i Panią Renatą Zielińską

Link poniżej 

https://drive.google.com/file/d/1bSZErBK9nTGiAOZq4_5bBEeddqpjNIj_/view?usp=sharing

Kilka chwil z naszego życia