Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Klasy 2 A i 2 D w iście świątecznym nastroju !!!

W grudniu klasy 2A i 2D spotkały się na wspólnych warsztatach, które odbywały się cyklicznie, raz w tygodniu, w ramach integracji klas. W cudownych humorach wykonywały prace plastyczno-techniczne o tematyce świątecznej i zimowej.

W pierwszym tygodniu grudnia wykonaliśmy piękną i efektowną wystawę pt. „Zimowe Miasteczko”, która do dnia dzisiejszego zdobi hol główny naszej szkoły. Dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za pomoc w przygotowaniu materiałów do naszej wystawy min. wycięcie śnieżynek, co wcale nie było tak łatwe, jakby mogło się wydawać:) 

W drugim tygodniu grudnia dzieci stworzyły bardzo ciekawe kompozycje w szklanych butelkach w kształcie choinek. Do wykonania tej pracy została wykorzystana bogata gama materiałów, począwszy od kolorowych posypek na pierniki, kończąc na cekinach, koralikach, guzikach, ziarenkach kawy i wielu innych. 

W trzecim tygodniu grudnia powyższe klasy spotkały się ponownie, aby tym razem wykonać efektowne świąteczne lampiony, które pięknie zdobią nasze domy, nadając im magicznego kolorytu.

Efekt pracy dzieci jest imponujący i zjawiskowy!!! Wszyscy włożyli w swoje własnoręcznie wykonane dzieła dużo pracy i wysiłku. Zapraszamy do galerii zdjęć:)

Kilka chwil z naszego życia