Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu

Prawdziwy prezent zaczyna się od serca…

Kierowani tą sentencją postanowiliśmy przygotować prezent świąteczny dla naszych Rodziców. Prezent, w który włożyliśmy czas, energię, ale przede wszystkim serce. Chęć wywołania uśmiechu oraz wzruszenia na twarzach naszych kochanych Rodziców pchnęła nas do przygotowania i nagrania występu. Choć nie było to łatwe zadanie, poradziliśmy sobie śpiewająco! Dosłownie i w przenośniJ Pablo Picasso powiedział kiedyś, że „Wszystkie dzieci rodzą się artystami. Sztuka polega na tym, by pozostać nimi do końca życia”. Moim małym artystom życzę, aby pozostali nimi na zawszeJ

Najlepsze życzenia przesyłamy także Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Obsługi i Administracji. Życzymy przede wszystkim:

  • ZDROWIA, aby każdy z nas miał siłę do pracy i spełniania marzeń,
  • SZCZĘŚCIA, aby każdy dzień przynosił radość i uśmiech,
  • MIŁOŚCI, abyśmy byli otoczeni ludźmi, którzy nas kochają,
  • POMYŚLNOŚCI, aby wszystkie plany i marzenia się spełniały,
  • UŚMIECHU, aby towarzyszył każdemu z nas nawet w najtrudniejszych chwilach,
  • SZACUNKU, na który zasługuje każdy,
  • DYSTANSU do problemów życia codziennego.
  • CIEPŁA W SERCU w czasie tych zimowych dniJ

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

https://drive.google.com/file/d/1dyHvfBu9_R761XxkQwJToIZoWDinoxVS/view?usp=drive_link

Kilka chwil z naszego życia